KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14188106
nr 1418 8106
Kindermans. Signerad, kustmotiv. Olja på duk, 22x34cm, yttermått inklusive ram: 33x46cm
Kondition: lagad duk
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 september 2021
kl 19:17:36
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr
600 kr